Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Podsufitka podbitka dachowa PCV Aspoline

 

WZORY PODBITKI DACHOWEJ KOMOROWEJ ASPOLINE

 KLIKNIJ PONIŻEJ NA WYBRANY KOLOR. POZNASZ ELEMENTY SYSTEMU PODBITKI I CENY

Podbitka dachowa PCV Aspoline kolor antracyt 143 hurtownia Warszawa Otwock Bydgoszcz Włocławek

   Antracyt

301

 

podbitka dachowa PCV Aspol kolor biały 121 hurtownia Warszawa Otwock Bydgoszcz Włocławek

Biały

302

 

Podbitka dachowa PCV Aspoline kolor brązowy 105 hurtownia Warszawa Otwock Bydgoszcz Włocławek

Brąz

303

 

Podbitka dachowa PCV kolor mahoń 104 hurtownia Warszawa Otwock Bydgoszcz Włocławek

Mahoń

307

 

Podbitka dachowa PCV Aspoline kolor drewno 102 hurtownia Warszawa Otwock Bydgoszcz Włocławek

Olcha

miodowa

308

podbitka dachowa PCV Aspol kolor orzech hurtownia Warszawa Otwock Bydgoszcz Włocławek

Orzech

ciemny 

309


 

TANIA BEZPIECZNA WYSYŁKA KURIEREM

 

KOSZT WYSYŁKI SKLEP WYLICZA AUTOMATYCZNIE

 

Aspoline to nowa linia wzorów i kolorów podbitki komorowej w naszej ofercie. Podbitka Aspoline to dwie grupy wzorów. Panel pełny produkowany jest na dwóch różnych ekstruderach. Dla paneli w kolorach jednorodnych jak: antracytowy, biały, brązowy i ceglasty stosowany jest ekstruder produkujący panele dziesięciokomorowe. Dla wzorów paneli symulujących drewno, które oddają różne przebarwienia typowe dla desek z drewna jak mahoń, orzech, dąb, olcha, sosna rwónież w wersji bejcowanej stosowany jest ekstruder do produkcji paneli pięciokomorowych. Kolorystyka paneli w wersji pięciokomorowej staje się bardziej zbliżona do kolorystyki listew montażowych w ramach tego samego systemu i koloru.

Aspoline to produkt polski, który posiada Aprobatę Techniczną, Atest Higieniczny PZHHK/1955/01/98 oraz certyfikat ISO 9001:2000.

Panele PVC Aspoline przeznaczone są do dekoracyjnego wykończenia ścian wewnętrznych budynku oraz na zewnątrz jako podsufitka dachowa. Należy pamiętać, że gwarancja nie obejmuje zmiany barwy na wskutek promieniowania słonecznego. Jedynie produkty w kolorze białym są odporne na silne nasłonecznienie. Montaż należy zrobić zgodnie z instrukcją, która dołączona jest do każdego opakowania paneli podsufitki.

Panele są wodoodporne i zmywalne. Usunięcie zanieczyszczeń powinno odbyć się za pomocą gąbki lub ściereczki przy użyciu delikatnych środków myjących. Użycie rozpuszczalnika lub materiału ściernego może trwale uszkodzić powierzchnię paneli.

UWAGA! Elementy podbitki wykonane są solidnie, ale należy unikać ich zgniatania i rzucania. Zalecamy składowanie materiałów pod zadaszeniem ułożonych płasko i podpartych na całej długości. Towar powinien być bezwzględnie składowany poza zasięgiem promieni słonecznych aby nie doszło do zwichrowania listew.