Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Osadniki czyszczaki studzienki odpływy balkonowe wpusty

Osadniki rynnowe (czyszczaki)

Są koniecznym elementem, gdy wodę z rynien odprowadzamy do studzienek, rozsączalni lub kanalizacji deszczowej. Osadniki pełnią funkcję rewizji, wychwytując  zanieczyszczenia spływające z dachu. Zapewniają łatwy dostęp do rury spustowej oraz podłączonej do osadnika rury kanalizacyjnej. Zastępując rewizję zapewniają większą estetykę instalacji. Zgromadzone zanieczyszczenia w osadnikach łatwo usunąć podnosząc pokrywę. Wykonane są z polipropylenu i można je stosować do rur spustowych o średnicach 53, 75, 82, 90, 105, 110 i 125 mm.

Studzienki ściekowe służą do zbierania wody z terenu wokół budynku. Mogą przyjmować wodę z mniejszych zbiorników  i służyć jako studzienki przelotowe, przekazując wodę dalej większymi średnicami rur, pełniąc jednocześnie rolę osadników i rewizji. W naszej ofercie studzienki w wersji z dnem i bez dna do piętrowania w rozmiarach 200x200, 300x300, 400x400. Do nakrycia studzienek stosuje się pokrywy lub kratki w wersji zwykłej lub wzmocnionej klasy A15 lub wzmocnionej klasy B125.

 

Osadniki rynnowe, studzienki, czyszczaki rynnowe. Hurtownia internetowa NaBudowe24.pl: dostawy kurierem na terenie całego kraju. Odbiór własny klienta możliwy w miejscowości Otwock.