Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Zbiornik na deszczówkę w służbie ogrodu

Bardzo szeroka oferta wolnostojących, estetycznych zbiorników na deszczówkę o pojemności od 210 do 1600 litrów o różnych kształtach i w różnych kolorach.

W wielu miastach i gminach uruchomiono programy, dzięki którym można uzyskać dofinansowanie inwestycji do łapania deszczówki. Wsparcie można uzyskać za wiele różnych inicjatyw. Może być to budowa instalacji odbierającej deszczówkę z rur spustowych, zbiornika do jej gromadzenia oraz urządzeń do ich rozprowadzania i ponownego wykorzystania. Niektórzy dofinansowują tworzenie miejsc służących do retencji wód opadowych i roztopowych, na przykład budowanie ogrodów i ogródków deszczowych zasilanych wodą opadową lub oczek wodnych, łąk kwietnych itp.

Zbiorniki na deszczówkę naziemne służą do zbierania wody z rur spustowych rynien na budynku. Aby doprowadzić deszczówkę do zbiornika lub zwykłej beczki, należy w system rury zamontować zbieracz wody deszczowej i wężykiem połączyć ze zbiornikiem. Dzięki łapaczom zbieranie desczówki z dachu jest łatwe i bezobsługowe. Zbieracz wody podlega działaniu zasady naczyń połączonych i gdy zbiornik napełni się, woda oddawana jest do rury.

Wodę do zbiornika można pozyskiwać przy pomocy klapy odpływowej, ale nie mamy wtedy zabezpieczenia przed przelewaniem się  wody wierzchem. Cała woda deszczowa jest skierowana z rury systemu rynnowego do zbiornika na deszczówkę.

 

    

Zbiornik na deszczówkę

210l

Zbiornik na deszczówkę 

300l Sahara

Zbiornik na deszczówkę

300l Toskana

Zbiornik na deszczówkę 

350l Aqua Tower

Zbiornik na deszczowke Raincan Zbiornik na wodę deszczową Sahara Zbiornik na deszczówkę Toskana Zbiornik na deszczówkę Aqua Tower

Posiadamy ogrodowe zbiorniki na deszczówkę polskiej firmy Prosperplast oraz niemieckiej Graf i Garantia. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości mrozoodpornego tworzywa, które jest wytrzymałe na działenie czyników atmosferycznych, przez co będą służyły przez lata.

Oferowane zbiorniki na wodę deszczową mają rożne pojemności jak również kształty i kolory. Najmniejsza pojemność oferowanego zbiornika na deszczówkę to 210 litrów: zbiornik okrągły zielony Graf lub okrągły czarny Raincan oraz imitacja greckiej amfory w kolorze ceglastym lub antracytowym. Pojemniki o większych pojemnościach to: Beczka na deszczówke 250L, Woodcan brązowy 265L, Wallycan 270L, Toskana 300L, Lanzarote 300L, Sahara beżowa lub zielona 300L, Canyon 310L, Amfora 360L, Sahara beżowa lub zielona 520L oraz największy Herkules 1600L.

Do wyboru mamy zbiornik na deszczówkę w kształcie; beczki 250L lub 265L, amfory greckiej 360 L, ciosanego kamiennego pojemnika lub prostsze ale eleganckie: okrągłe oraz prostokątne.

Naziemne zbiorniki na wodę deszczową występują w różnych kolorach, np.: ceglasty - terakota, antracyt, grafit, zielony, beżowy, brązowy lub czarny.

Niezależnie od rodzaju naziemnego zbiornika trzeba pamiętać o jego opróżnieniu z deszczówki przed mrozami. Zbiorniki są mrozoodporne jednak gdy zostawimy na zmię w nich wodę istnieje ryzyko, że zostaną rozsadzone od środka przez lód. Zbiornik bez wody deszczowej jest lekki więc należy również pamiętać o zabezpieczeniu go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na okres zimowy najlepiej przechować go np. w altanie lub garażu.

Zbiornik na deszczówkę | Zbiorniki na deszczówkę naziemne. Hurtownia internetowa NaBudowe24.pl: dostawy kurierem na terenie całego kraju: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i inne. Tania bezpieczna wysyłka. Odbiór własny klienta możliwy w miejscowości: Otwock.