Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Rynny PCV Marley

Marley Continental 75

Marley Continental 100

Marley Continental 125

Marley Continental 150


 

Masz pytania ?

Skontaktuj się z naszym doradcą:

info@nabudowe24.pl

+ 48 502 752 920;

+22 788 97 46

 

Witamy w dziale rynny PCV Marley Continental. System rynnowy Marley Continental to rynny o tradycyjnym profilu z charakterystycznym wywinięciem od strony frontowej, z tak zwaną "wurstwą". Wywinięcie dodaje rynnom estetyki. Zapewnia też większą sztywność.

Rynny i rury Continental produkowane są w technologii koekstrudowania. Każda rynna i rura składa się z dwóch warstw: grubszej wewnętrznej i cienkiej zewnętrznej. Warstwa zewnętrzna wykonana jest z materiału silnie wzbogaconego w środki uszlachetniające, znacznie zwiększające odporność na promieniowanie UV.

 

Systemy rynnowe Continental wyróżniają się wyjątkową estetyką połączeń. Wszystkie kształtki tych systemów zostały zaprojektowane w szczególny sposób tak, aby zapewnić ich funkcjonalność oraz podkreślić estetykę budynku. Dostępne są kolory: czarny, grafitowy, zielony, brązowy, miedziany, biały, szary, srebrny.

Rynny Marley Continental paleta kolorów: brąz, grafit, szary, czarny, srebrny, miedź, zielony

Wykorzystaj deszczówkę z rynien do podlewania ogrodu. Zgromadź ją w ozdobnych zbiornikach na deszczówkę

 

Rynny Marley. Hurtownia internetowa NaBudowe24.pl: dostawy kurierem na terenie całego kraju. Dostawa transportem własnym na terenie 60 powiatów w województwie mazowieckim i kujawsko-pomorskim. Odbiór własny klienta możliwy w miejscowościach:Otwock, Bydgoszcz.