Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Odbiór osobisty

 

Wybranie przez Klienta opcji „odbiór osobisty” oznacza odbiór złożonego i opłaconego zamówienie bez dodatkowych kosztów w siedzibie firmy w Otwocku, ul. Kolorowa 2 w godzinach pracy firmy. Prosimy potwierdzić termin odbioru zamówienia z konsultantem. 

  Istnieje możliwość dostaw lokalnych transportem Sklepu w rejonie do 50 km. Koszt tego transportu wyliczany jest po zapoznaniu się z zamówieniem.

 

 

W sprawie odbioru osobistego w czasie realizacji zamówienia możesz skontaktować się z konsultantem:

Tel. 22 788 97 46, tel. kom.: 502 752 920,

e-mail: info@nabudowe24.pl

 

Poniżej mapa z zaznaczonym miejscem siedziby firmy :

1. Otwock, ul. Kolorowa 2, Festbud sp. z o.o.