Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Płotki śniegowe Wsporniki

Płotki przeciwśniegowe.

System płotków przeciwśniegowych to stabilne i skuteczne rozwiązanie chroniące rynny oraz strefę przy dachu przed zsuwającym się z dachu śniegiem. Płotki mają szerokość 20cm i długość 1m, 2m.

W zależności od rodzaju pokrycia dachowego stosuje się różne rodzaje wsporników do płotków: do dachówki, do karpiówki, do blachodachówki, do pokrycia płaskiego oraz wspornik do blachy „na rąbek”. Płotki i wsporniki są ocynkowane ogniowo i zabezpieczone antykorozyjnie lakierem proszkowym. Produkty w wersji OCYNK zabezpieczone są lakierem proszkowym bezbarwnym.

Jeśli płotków nie ma na dachu, zsuwający się śnieg może uszkodzić nawet prawidłowo zamontowane rynny.

 

Zimą trudno je naprawić, a wiosenne roztopy i deszcze mogą zniszczyć okap budynku lub elewację. Zdarza się, że śnieg uszkadza stojące w pobliżu domu przedmioty, ciężkie bryły śnieżne są też niebezpieczne dla ludzi.

W naszej hurtowni płotki przeciwśniegowe dostępne są w kolorach: ceglasty, ciemny brąz, jasny brąz, wiśniowy, antracyt, czarny, zielony oraz niemalowany – ocynkowany.