Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Koszt dostawy

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 13 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY WYSYŁKI: 

1.   Paczkomat od 12,99zł

2.   Kurier standard od 25,00zł

3.   Kurier gabaryt od 82,00zł

4.   Kurier dłużyca 2m od 35,00zł

5.   Kurier dłużyca 3m od 124,00zł

6.   Kurier dłużyca 4m od 140,00zł

Koszt transportu produktów sklep podaje automatycznie. W wyjątkowych sytuacjach koszt transportu oblicza konsultant. Jeżeli kompletując zamówienie na etapie Dostawa i płatność  pojawi się komunikat Indywidualna wycena transportu, zaznacz tę opcję i przejdź dalej do kolejnego etapu Podsumowanie i złóż zamówienie. Wyliczymy koszt transportu X i wyślemy na Twój adres e-mail Pro-formę z całkowitym kosztem zakupu z prośbą o akceptację.

ZAPRASZAMY