Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Rynna ocynkowana 153 Stalcynk

Rynny ocynkowane 153 Stalcynk produkowane są z blachy ocynkowanej 275gr/m2 z paska o szerokości 333 mm. Szerokość rozwarcia rynny 153 mm, a głębokość 95 mm. Idealna do stosowania w budownictwie wielorodzinnym, na obiektach użyteczności publicznej, szkołach, magazynach. Stalcynk 153 stosowane są w systemach z rurą 100 lub 120 mm. Rynny produkowane są w odcinkach 4, 3 i 2mb, rury w odcinkach 3, 2, 1 mb. Rynny Stalcynk są zdecydowanie najbardziej ekonomicznym systemem, biorąc pod uwagę wydajność i cenę.

Zebraną z rynien wodę zgromadź w zbiorniku na deszczówkę.