Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Listwa maskująca przypodłogowa Marley 2M Buk

101.54
Kolor:
Buk

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Marley

Opis produktu Listwa maskująca przypodłogowa Marley 2M Buk

Listwa przypodłogowa Marley wzór / kolor: BUK

jesion_bialy.jpg
 

Doskonałe i eleganckie rozwiązanie, do wykorzystania w nowych i remontowanych budynkach, pozwalające na zasłonienie rur grzewczych z miedzi, stali lub innych metali, zamontowanych na ścianie. Elementy systemu są dokładnie do siebie dopasowane, zapewniając łatwy i szybki montaż.

Listwa przypodłogowa wyposażona jest u góry w krawędź uszczelniającą, która nawet przy niewielkich nierównościach zapewnia optymalne przyleganie do ściany. Dzięki montowanym na wcisk kątownikom wewnętrznym i zewnętrznym 90° montaż jest jeszcze łatwiejszy i szybszy. Kątowników nie trzeba już przecinać na ukośnicy — dokładność dopasowania jest gwarantowana. Przy długościach przekraczających 2 m można użyć specjalnego łącznika.

Listwa maskująca z uszczelką 

listwa-maskownica-rury-co-biala.jpg

 

 
MONTAŻ UCHWYTU PRZESUWNEGO. Uchwyt przesuwny, z możliwością regulacji, służy równocześnie do zamocowania rur (o średnicy do 22 mm) i listew przypodłogowych, umożliwiając bezproblemowe wyeliminowanie nierówności podłogi. Uchwyt przesuwny umieszcza się tuż przy podłodze i po nawierceniu otworu mocuje kołkiem szybkiego montażu. Odstęp między obejmami powinien wynosić ok. 1 m.
 
panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-montaz-1.jpg panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-montaz-2.jpg  panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-montaz-3.jpg 

 

MONTAŻ LISTWY PRZYPODŁOGOWEJ. Dalszy montaż listwy przypodłogowej jest równie łatwy. Zaczepia się ją jednym „kliknięciem” na górnym występie (4) uchwytu przesuwnego i dociska u dołu ręką, aż do zakleszczenia. 

montaz-listew-przypodlogowych-marley-maskujacych-rury-kable-4.png panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-montaz-4.jpg

Parametry techniczne produktu Listwa maskująca przypodłogowa Marley 2M Buk

ParametrWartość
KolorBuk

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: