Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 10-cio letnie doświadczenie w wysyłaniu przesyłek kurierami. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m i 3 metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI

1. Kurier gratis dla zakupów 400zł plus ...

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Zagospodarowanie wody deszczowej i Rozsączanie

Zbiorniki na deszczówkę naziemne

Zbiorniki na deszczówkę podziemne

Zbieracze wody deszczowej

 

Pozyskiwanie wody deszczowej do celów użytkowych takich jak podlewanie trawników lub ogródków oraz prac porządkowych nabiera coraz większego znaczenia. Woda deszczowa ze względu na swoją jakość daje też wiele możliwości zastosowań w gospodarstwie domowym, na przykład do zasilania w wodę spłuczek WC lub pralek.

Przez wykorzystanie wody deszczowej do wspomnianych celów można by zaoszczędzić nawet 50% wody pilnej tak kosztownej ze względu na konieczność uzdatniania i przesyłania wodociągami.

Prezentujemy Państwu szeroką ofertę zbiorników na deszczówkę.

 

Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i ogrodzie

 

 

 

Zbiorniki na wodę deszczówkę naziemne

Zbiornik naziemny na deszczówkę, którą można wykorzystać do podlewania w ogrodzieBardzo szeroka oferta wolnostojących, estetycznych zbiorników o pojemności od 210 do 1300 litrów o różnych kształtach i w różnych kolorach.Zbiorniki naziemne służą do zbierania wody z rur spustowych rynien na budynku. Aby doprowadzić deszczówkę do zbiornika lub zwykłej beczki, należy w system rury zamontować zbieracz wody i wężykiem połączyć ze zbiornikiem. Zbieracz wody podlega działaniu zasady naczyń połączonych i gdy zbiornik napełni się, woda oddawana jest do rury.

Wodę do zbiornika można pozyskiwać przy pomocy klapy odpływowej, ale nie mamy wtedy zabezpieczenia przed przelewaniem się  wody wierzchem.

Zbiorniki na wodę deszczówkę podziemne

Zbiorniki podziemne do gromadzenie wody deszczowejDecydując się na wykorzystanie wody deszczowej, należy zwrócić szczególną uwagę na czystość wody dopływającej do zbiorników podziemnych. Wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne można wychwycić z płynącej deszczówki w osadnikach rynnowych (czyszczakach) lub w studzienkach z syfonem lub sitem wlewowym.