Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 10-cio letnie doświadczenie w wysyłaniu przesyłek kurierami. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m i 3 metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI

1. Kurier gratis dla zakupów 400zł plus ...

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Podsufitka podbitka dachowa PCV Pd Profil typ Siding

Witamy w dziale podbitka PCV podwójna typ siding.

Podsufitka produkowana jest przez firmę PD Profil (grupa kapitałowa Gamrat S.A.). Poniżej prezentujemy dziewięć wzorów podsufitki.

Panele w kolorach: czerwony, ceglasty, grafitowy, jasny brąz, ciemny brąz, biały i czarny produkowane są z materiału barwionego w masie. Mają fakturę deski i wyglądają jak pomalowane drewno. Kolory są w półmacie. Oferowana kolorystyka odpowiada kolorystyce systemu rynnowego Izabella i Gamrat.

Panele złoty dąb i orzech to panele laminowane specjalną folią w kolorze i słojach imitujących drewno. Okleina zwiększa walory estetyczne i żywotność podbitki. System podsufitki Izabella to: panel pełny, panel perforowany, listwa startowa profil "J" oraz listwa środkowa profil "H"

Podbitka dachowa PCV nie wymaga impregnacji ani zabiegów konserwacyjnych. Ma dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Jest niepalna.

gwarancja-10-lat-podbitka-dachowa-izabella-pd-profil-gamrat.jpg

 

 

Polecamy wersję podbitki i listew o DŁUGOŚCI 2mb. Gwarantujemy tanią i bezpieczna wysyłkę kurierem na terenie całego kraju.