Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Drzwi harmonijkowe Marley

Nareszcie więcej miejsca! Estetyczne i praktyczne aranżacje wnętrz dzięki drzwiom harmonijkowym Marley

 

Drzwi harmonijkowe na wymiar Marley

Dom to miejsce, gdzie każdy centymetr przestrzeni jest na wagę złota. Podzielasz naszą opinię? Doskonale! W takim razie pozwól, że przedstawimy Ci drzwi harmonijkowe Marley. Dzięki nim możesz zyskać w domu dodatkową przestrzeń. Jak to możliwe? Nie musisz się już martwić o konieczność zaplanowania miejsca niezbędnego do otwierania standardowych drzwi. Na dodatek zyskujesz dodatkową powierzchnię przy ścianach. Koniec z wąskimi, krętymi przejściami lub wydzielaniem nisz!


Kolejną zaletą jest też efekt wizualny: więcej przestrzeni, więcej powierzchni ! Dzięki drzwiom harmonijkowym Marley możesz urządzić przestrzeń, dokładnie tak jak sobie wymarzysz!


Obawiasz się, że drzwi harmonijkowe nie są dostatecznie eleganckie? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Drzwi harmonijkowe Marley nadadzą odpowiedni nastrój każdemu wnętrzu. Są równie atrakcyjne wizualnie, jak i praktyczne.