Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

 

infolinia

502 752 920

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

PODBITKA PCV GAMRAT PANEL PEŁNY ANTRACYT SZYBKA WYSYŁKA

25.30
Koszt dostawy:
od 130,00 zł
Czas wysyłki:
Kurier 1-2 dni
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: GAMRAT S.A.

Opis produktu PODBITKA PCV GAMRAT PANEL PEŁNY ANTRACYT SZYBKA WYSYŁKA

Panel podstawowy pełny antracyt 7016 ma długość 300cm, szerokość krycia 20,3cm. Powierzchnia całkowita panela wynosi 0,609m2. Podsufitka antracytowa jest podbitką barwioną w masie. Wygląda jak drewno pomalowane, zachowując fakturę słoi.

 

JAK OBLICZYĆ POTRZEBNĄ ILOŚĆ PANELI

podsufitka_gamrat_pcv_podwojna_kawalki[1].jpg

  

Panele podbitki montowane są prostopadle do ściany budynku, trzeba więc obliczyć jaka jest szerokość okapu. Szerokość okapu wyznaczy nam na jakiej długości odcinki trzeba pociąć panel. Znając długość potrzebnego kawałka podbitki ① i ② sprawdź ile sztuk otrzymasz z jednego panela o długości 300cm. Jeżeli np. będzie to 5 kawałków to z jednego panela zabudujesz 1mb okapu. Pamiętaj aby co piąty kawałek montowanej podbitki był z panela wentylacyjnego.

 

UWAGA! Elementy podbitki wykonane są solidnie, ale należy unikać ich zgniatania i rzucania. Zalecamy składowanie materiałów pod zadaszeniem ułożonych płasko i podpartych na całej długości. Towar powinien być bezwzględnie składowany poza zasięgiem promieni słonecznych aby nie doszło do zwichrowania listew.

INSTRUKCJA MONTAŻU podbitki Gamrat

Poleć produkt

:
:
: