Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

GAMRAT PODBITKA ANTRACYT 7016 1 szt.= 0,609 m2 Dostępna kurierem

25.30

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: GAMRAT S.A.

Opis produktu GAMRAT PODBITKA ANTRACYT 7016 1 szt.= 0,609 m2 Dostępna kurierem

UWAGA! Elementy podbitki wykonane są solidnie, ale należy unikać ich zgniatania i rzucania. Zalecamy składowanie materiałów pod zadaszeniem ułożonych płasko i podpartych na całej długości. Towar powinien być bezwzględnie składowany poza zasięgiem promieni słonecznych aby nie doszło do zwichrowania listew.

Panel podstawowy pełny antracytowy. Długość 300cm, szerokość krycia 20,3cm, powierzchnia 0,609m2.

Podsufitka antracytowa jest podbitką barwioną w masie. Wyglada jak drewno pomalowane, zachowując fakturę słoi. Powierzchnia podbitki jest półmatowa, antracyt RAL 7016.

Montaż podbitki może być „skośny” po krokwi lub częściej stosowany „poziomy”. Zawsze jednak powinno montować się podbitkę prostopadle do ściany budynku.

Szacowanie potrzebnej ilości podbitki polega na obliczeniu ile odcinków do montażu (szerokość okapu) otrzymamy z jednego panela o dł. 300cm. Uwzględniając, że część zabudowy będzie panelem wentylacyjnym. W praktyce co trzeci panel powinien być perforowanym. Należy też obliczyć sumę długości listew montażowych.

 

ciemnobraz_b-kopia-1-768x768.png 

Wymiary:

A - 203mm

L - 3000mm

H - 12mm

Instrukcja montażu podbitki podsufitki dachowej PCV Izabell str1

 

Instrukcja montażu podsufitki podbitki dachowej Izabella str2

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: