Rynny Marley, Podbitka dachowa, Zbiorniki na deszczówkę, Rynny ocynkowane
zamknij

Infolinia

502 752 920

22 788 97 46

 

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Koszyk jest pusty

Aktualności

 • Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

  Zbiornik podziemny Columbus do gromadzenia deszczówki do wykorzystania w ogrodzie

   

  W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.

  więcej »
 • Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

  Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

  więcej »
 • Zbiornik na deszczówkę 210l

  Estetyczny zestaw obejmuje:

  - zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą

  - podstawka dopasowana pod zbiornik

  - wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

  więcej »
Strony: 1 2 ... 7

zobacz wszystkie aktualności »

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Osadniki czyszczaki studzienki odwodnienia Marley Capricorn

Osadniki rynnowe (czyszczaki)

Są koniecznym elementem, gdy wodę z rynien odprowadzamy do studzienek, rozsączalni lub kanalizacji deszczowej. Osadniki pełnią funkcję rewizji, wychwytując  zanieczyszczenia spływające z dachu. Zapewniają łatwy dostęp do rury spustowej oraz podłączonej do osadnika rury kanalizacyjnej. Zastępując rewizję zapewniają większą estetykę instalacji. Zgromadzone zanieczyszczenia w osadnikach łatwo usunąć podnosząc pokrywę. Wykonane są z polipropylenu i można je stosować do rur spustowych o średnicach 53, 75, 82, 90, 105, 110 i 125 mm.

Studzienki ściekowe służą do zbierania wody z terenu wokół budynku. Mogą przyjmować wodę z mniejszych zbiorników  i służyć jako studzienki przelotowe, przekazując wodę dalej większymi średnicami rur, pełniąc jednocześnie rolę osadników i rewizji. W naszej ofercie studzienki w wersji z dnem i bez dna do piętrowania w rozmiarach 200x200, 300x300, 400x400. Do nakrycia studzienek stosuje się pokrywy lub kratki w wersji zwykłej lub wzmocnionej klasy A15 lub wzmocnionej klasy B125.

 

Osadniki rynnowe, studzienki, czyszczaki rynnowe. Hurtownia internetowa NaBudowe24.pl: dostawy kurierem na terenie całego kraju; dostawy transportem  własnym na obszarze 60 powiatów. Odbiór własny klienta możliwy w miejscowościach: Bydgoszcz, Otwock.
Lista plików do pobrania