Rynny Marley, Podbitka dachowa, Zbiorniki na deszczówkę, Rynny ocynkowane
zamknij

Infolinia

502 752 920

22 788 97 46

 

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Koszyk jest pusty

Aktualności

 • Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

  Zbiornik podziemny Columbus do gromadzenia deszczówki do wykorzystania w ogrodzie

   

  W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.

  więcej »
 • Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

  Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

  więcej »
 • Zbiornik na deszczówkę 210l

  Estetyczny zestaw obejmuje:

  - zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą

  - podstawka dopasowana pod zbiornik

  - wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

  więcej »
Strony: 1 2 ... 7

zobacz wszystkie aktualności »

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Dostępność produktów

Dostępność produktów, określa, czy towar jest dostępny w magazynie głównym lub w jakim czasie będzie gotowy do wysyłki. Większość produktów ma dostępność „od ręki” i przy produkcie ma zielone oznaczenie. Produkty oznaczone dostępnością „dostępne od ręki” oznacza dostępność w magazynie wysyłkowym w Otwocku. Klient wybierając opcję „odbiór własny” w Bydgoszczy lub we Włocławku jest informowany o możliwym terminie oddzielnym mailem.

Druga grupa produktów ma oznaczenie gotowości do wysyłki od trzech do siedmiu dni roboczych. Oznacza to, że tych produktów może nie być w naszym magazynie, ale dostępne są u naszego dostawcy. Potrzebujemy trzy do siedmiu dni, aby je sprowadzić. Produkty te oznaczamy "żółtą gwiazdką":

Trzecia grupa dostępności dotyczy produktów, które dopiero będą produkowane na nasze zamówienie lub sprowadzone z zagranicy. Czas gotowości do wysyłki dla tej grupy produktów wynosi od ośmiu do dwudziestu jeden dni roboczych. Tego typu produkty oznaczamy pomarańczowym symbolem: