Rynny Marley, Podbitka dachowa, Zbiorniki na deszczówkę, Rynny ocynkowane
zamknij

Infolinia

502 752 920

22 788 97 46

 

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Koszyk jest pusty

Aktualności

 • Zbiornik na deszczówkę 300l Toskana

  Estetyczny zestaw obejmuje:

  - zbiornik 300l z PP w kolorze ceglastym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą

  - podstawka dopasowana pod zbiornik

  - wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze mosiężnym oraz kołeczki
  zabezpieczające pokrywę przed zerwaniem przez wiatr lub dzieci.

  więcej »
 • Podbitka dachowa PCV

  Podbitka dachowa PCV kolor mahoń 104 hurtownia Warszawa Otwock Bydgoszcz Włocławek

   Kolor mahoń

  104

  Podbitka dachowa PCV kolor czekoladowy 105 hurtownia Warszawa Otwock Bydgoszcz Włocławek

  Kolor czekolada

  105

  Podbitka dachowa PCV kolor antracyt 143 hurtownia Warszawa Otwock Bydgoszcz Włocławek

  Kolor antacyt

  143 

  Podbitka dachowa PCV kolor drewno 102 hurtownia Warszawa Otwock Bydgoszcz Włocławek

  Kolor drewno

  102

  podbitka dachowa PCV kolor biały 121 hurtownia Warszawa Otwock Bydgoszcz Włocławek

  Kolor biały

  121

  Dostepne kolory podbitki dachowej Orobel:   mahoń - 104,    czekolada - 105,  atracyt - 143,  drewno - 102, biały - 121.

  Orobel to kompletny system podbitki dachowej zwanej również podsufitką , bądź panelami podbitkowymi, produkowany przez belgijską firmę Oroplastic, a służący przede wszystkim estetycznemu wykończeniu okapów, czylii spodniej, wystającej poza obrys budynku części dachu . W jego skład wchodzą panele podbitkowe, perforowane panele wentylacyjne , zapewniające prawidłowy obieg powietrza pod pokryciem dachowym, oraz pełna gama profili montażowych .

  więcej »
 • Zbiornik na deszczówkę 300l Sahara

  Estetyczny zestaw obejmuje:

  - zbiornik 300l seledynowo-beżowy
  - podstawka brązowa dopasowana pod zbiornik
  - wygodny kranik plastikowy 3/4"
  - dwa druty spinające dłuższe boki zbiornika zabezpieczające przed wypchnięciem przez wodę

  więcej »

zobacz wszystkie aktualności »

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Aktualności

 • Gonty bitumiczne - materiał na każdy dach

  Gonty bitumiczne są idealnym materiałem na każde pokrycie dachowe.  Główną zaletą jest elastyczność. Można je układać na najbardziej skomplikowanych formach połaci  (dachy z załamaniami, lukarnami). Gonty bitumiczne są lekkim pokryciem (ciężar to około 8 kg/m2), dzięki temu można projektować lżejsze konstrukcje więźb dachowych o mniejszych przekrojach elementów.

  więcej »
 • Gonty bitumiczne Piękny dach za rozsądną cenę

  gonty bitumiczne Katepal

  Gonty bitumiczne pasują zarówno do domów drewnianych, murowanych, jak i otynkowanych. Są pokryciem lekkim, nie obciążają konstrukcji dachu, a także stosunkowo tanim – nie drenują kieszeni.  Opakowanie 3m2 gontów to koszt od około 100 zł. Montaż gontów jest prosty, nie wymaga użycia skomplikowanych narzędzi. Gonty dorównują trwałością innym pokryciom dachowym, pod warunkiem, że ułoży się je zgodnie z zaleceniami producenta.

  więcej »
 • Podbitka dachowa pcv Orobel komorowa

  Producentem podbitki dachowej Orobel jest belgijska firma Oroplastic. Do produkcji podbitki dachowej stosowany jest wyłącznie pierwotny  granulat PCV, a do ekstruzji - barwiony w masie, co nadaje panelom niezwykłą soczystość kolorów. Podbitka dachowa Orobel to najbardziej sztywna podbitka dachowa na rynku. Deska podbitki dachowej o szerokości 10 cm ma aż 10 komór wytrzymałościowych, co zapewnia dużą sztywność i odporność na uszkodzenia mechaniczne

  więcej »
 • Dach na altankę

  Optymalnym materiałem do krycia dachu altanki są gonty bitumiczne, na czele z jednym z najpopularniejszych wzorów i kolorów – gontem czerwonym, cieniowanym. Zaletą gontów jest: lekkość materiału, korzystna cena, łatwość układania, trwałość. Innym wartym rozważenia materiałem na dach altany są płyty faliste PCV, dostępne w kolorach brązowym, ceglastym i zielonym.
  Jest już dach, czas pomyśleć o rynnach na altanę. Polecamy rynny Izabella w kolorze brązowym, wielkość systemu 90/75.

  więcej »
 • Zbiorniki na deszczówkę: To jest to!

   

  Do podlewania roślin w ogrodzie nie ma nic lepszego niż deszczówka. Miłośnicy ogrodów i działkowicze są o tym od dawna przekonani. Bezpłatna wilgoć prosto z natury. To rośliny kochają najbardziej.

  Otwarte, wolnostojące zbiorniki na deszczówkę spotyka się coraz rzadziej. Powody są co najmniej dwa: Światło słoneczne sprzyja wzrostowi alg, a same zbiorniki służą owadom jako miły zakątek do rozmnażania się. Dzisiaj jest wiele innych możliwości do magazynowania wody deszczowej, dzięki którym można zastąpić klasyczne beczki. Nowoczesny ogrodnik może uczynić swoje „królestwo” nie tylko bardziej praktycznym, ale i estetycznym.

  więcej »
 • Właściwości wody deszczowej

  Na powierzchni ziemi nie spotyka się wody chemicznie czystej. Najmniej zanieczyszczona jest woda deszczowa. W jednym litrze wody deszczowej znajduje się około 0,034g stałych zanieczyszczeń. Woda z opadów jest mdła, niesmaczna, nie nadaje się do celów spożywczych. Nadaje się natomiast doskonale do prania, ponieważ zawiera minimalne ilości soli mineralnych. Nie wymaga zmiękczania.

  więcej »
 • Rynny Marley podstawowe zasady montażu

  1. Wszystkie rodzaje rynien, także rynny Marley, powinny być zainstalowane na odpowiedniej wysokości w stosunku do połaci dachowej. Szczególnie niewłaściwa jest zbyt wysoka instalacja na dachach spadzistych,  w rejonach o dużych opadach śniegu. Rynny nie mogą wystawać poza płaszczyznę będącą przedłużeniem dachu, aby nie były one jedynym oparciem dla zalegającego śniegu. W przypadku braku możliwości niższego zawieszenia rynien należy koniecznie stosować płotki przeciwśniegowe, zwłaszcza na śliskich od strony południowej.
  2. Rynny powinny wystawać poza zakończenie połaci dachowej co najmniej połową swojej szerokości tak, aby spływająca woda zawsze trafiała do rynny.
  więcej »
 • Rynny PCV Izabella

  Rynny Izabella mają klasyczny kształt półokragłej rynny z wywinięciem na zewnatrz. Dobrze prezentują się na wszystkich dachach. Odcinki rynien łączone są kształtkami na zatrzask z uszczelką gumową. Jest to system uszczelkowy bez konieczności stosowania kleju.

  Oferujemy Państwu orynnowanie w dwóch rozmiarach 90/75 oraz 128/100. Wymiary 90 i 128 to szerokość rynny w milimetrach, a wymiary 75 i 100 to średnice rur w milimetrach.

  więcej »
 • Podbitka dachowa PCV - sposób na estetyczne wykończenie okapu

Strony: 1 2