Rynny Marley, Podbitka dachowa, Zbiorniki na deszczówkę, Rynny ocynkowane
zamknij

Infolinia

502 752 920

22 788 97 46

 

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Koszyk jest pusty

Aktualności

 • Czerwiec w ogrodzie

  mikoryza uniwersalna grzybnia szczepionka Zielony Dom

  W czerwcu wysiewamy nasiona kwiatów dwuletnich i bylin. Gdy pojawią się pierwsze listki, pikujemy co 4-5 centymetrów, najlepiej w pochmurny dzień. A pod koniec lata można je sadzić już w przeznaczone dla nich miejsca. Warto wówczas pamiętać o zastosowaniu mikoryzy uniwersalnej. Zwiększa ona aż 1000 razy powierzchnię chłonną korzeni. Zwiększa odporność na braki wody i niewłaściwe pH gleby. Chroni przed chorobami. Przyspiesza wzrost roślin. Szczepionka nadaje się do wszystkich warzyw, owoców, kwiatów i krzewów.

  więcej »
 • Ogród pełen donic

   

  Są ogrody, w których bardziej wymagające rośliny potrzebują właściwego dla gatunku nasłonecznienia lub odpowiedniej gleby. Ziemie gliniaste, mocno kwaśne lub zasadowe wykluczają uprawy niektórych gatunków. Zdarza się też, że chcemy uprawiać nowe gatunki, ale rozkład ogrodu sprawia, że brakuje w nim miejsca na nowe nasadzenia. Jest na to sposób: stosowanie kaskadowych doniczek piętrowanych lub doniczek na zioła.

  więcej »
 • Uprawiamy zioła w doniczce Coubi, aktualizacja 28.05.2015

   

  28 maja 2015 r.  Kiedyś Maanam z Korą popełnili utwór "Zimny maj". Słowa szły tak: "Dzień za dniem pada deszcz. Słońce śpi, nie ma cię. Jest mi bardzo, bardzo źle. Zimny kraj, zimny maj. Koty śpią, miasto śpi. Czarodziejskie śnią się sny". Nie mamy danych statystycznych, ale żywimy przekonanie, ze maj 2015 roku był duuużo zimniejszy niż zeszłoroczny. Obiecujemy to sprawdzić już za chwilę. Nasze zioła zasiane około miesiąca temu uśpione tkwiły w ziemi, bo temperatury nie zachęcały do wychylania zielonych łebków. Najbardziej odważna i krewka okazała się kolendra, co unaocznia poniższe zdjęcie. Będziemy obserwować, co się będzie dalej działo.

  więcej »

zobacz wszystkie aktualności »

Osadnik rynnowy czyszczak z syfonem

Bardzo dużo

Dostępny od ręki

Producent:
Marley

Cena 34.07 zł netto

41.90

Kolor:
Szary
Dodaj do schowka

Opis produktu

Osadnik do rur spustowych 75, 90 i 110 mm, z ujściem poziomym 110 mm z syfonem, PP.

Połączenie systemu rynnowego z kanalizacją deszczową musi mieć miejsce, gdzie wszelkie zanieczyszczenia spływające z dachu zostaną zatrzymane w miejscu łatwo dostępnym. Najlepszym  rozwiązaniem jest osadnik rynnowy. Zgromadzone zanieczyszczenia można łatwo usunąć, podnosząc pokrywę osadnika. Osadnik powinien być czyszczony regularnie. Osadnik posiada wkładkę syfonową.

 

Osadnik, czyszczak z odejściem poziomym marley, instrukcja montażu

Instrukcja montażu osadnika z odeściem poziomym

 

Osadnik rynnowy, czyszczak z syfonem. Hurtownia internetowa NaBudowe24.pl: dostawy kurierem na terenie całego kraju. Odbiór własny klienta możliwy w miejscowościach: Bydgoszcz, Otwock, Włocławek.

Parametry techniczne

ParametrWartość
KolorSzary

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

TOP5 Produkty powiązane